• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Вас звільнили з роботи?
Не виплачують заробітну плату?
Не повертають трудову книжку?

Вас не введуть в оману роботодавці, які не зацікавлені проводити розрахунок по зарлаті. Ми проведемо переговори з керівництвом з метою досудового та як найшвидшого вирішення спірного питання.
Вам непотрібно втрачати власний час очікуючи судових засідань. З нами Ви не будете витрачати нерви, не знаючи, як поводити себе, що відповісти на запитання суду чи іншої сторони.
Наші юристи нададуть консультацію щодо судової перспективи позову, підготовлять та подадуть позовну заяву до суду, прийматимуть участь у судових засіданнях, навіть без Вашої участі. За необхідності, ми якісно оскаржимо незаконні рішення судів та прийматимемо активну участь в оскарженні.
Ми розробимо оптимальну позицію Вашого захисту, яка допоможе отримати найбільш сприятливий результат. 
Наші успіхи:
«Юридичний центр адвоката Короля» має позитивну практику у справах пов’язаних із трудовими спорами. Зокрема, до нас звернулося 2 чоловіка з  наявною заборгованністю по зарплаті вже понад рік. Вони були звільнені з роботи за власним бажанням, але всупереч чинному законодавству розрахунок  проведений не був.
За результатами судового розгляду наші позовні вимоги задоволені. Крім 20-ти тисяч грн. заборгованості по заробітній платі, ми стягнули штрафні санкції – більше ніж 20 тисяч грн. кожному. Наявна й інша позитивна судова практика.
Обов’язково ознайомтеся з відгуками на нашому сайті.
Вартість послуг всього від 4 000 грн.

Виграні справи