• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Звернулися за допомогою до адвоката Короля Олега за порадою знайомих. Послуги були нам потрібні для повернення депозиту з банка банкрота. Взагалі надії не було, але професійність молодого адвоката дала позитивний результат. Рекомендую Короля Олега, як професійного, порядного адвоката впевненого в завершенні своїх справ.

Шкурко Олександр

Обратилась к Королю Олегу на грани отчаяния, так как многие адвокатские конторы просто отказывались браться за мое дело. Посоветовал туда зайти знакомый. Выслушав меня, Олег Анатольевич сказал, что будем бороться. Благодаря высокому профессионализму и знанию дела ему удалось выиграть. Спасибо большое. Рекомендую всем.
Порядочный, отзывчивый, входит в ваше положение, сопереживает. Профессионал с большой буквы!

Сайченко Ольга

Чудові відповіді під час консультації на трудові питання, які варті найвищої оцінки. Інформація викладена зрозуміло.Щиро дякую. Звертайтеся до цього юриста.

Таня

Звернувся за допомогою до Олега Анатолійовича, все вирішилось за короткий час. Дійсно,Олег Анатолійович професіонал у своій справі. Дякую!! Рекомендую.

Юрій

Звернувся до Олега Анатолійовича у зв’язку з кримінальним провадженням, яке відкрили проти мене слідчі черкаського захисту економіки по 100% надуманими фактами вищезгаданих слідчих. В ході кримінального провадження сторона звинувачення вимагала відсторонити мене від займаної посади та назначити чималу заставу. Всі намагання слідчих були розбиті в суді моїм адвокатом. Жодна з вимог “правоохоронців” не була підтримана суддею. Продовжую співпрацю з Олегом Анатолійовичем й надалі.

Олександр

Звернувся за допомогою до Олега Анатолійовича, бо був впевнений, що він майстер своєї справи. Ще в суді першої інстанції справу було закрито на першому ж засіданні. Дуже вдячний Вам.

Олександр Анатолійович

Залиште свій відгук!

Обов'язкове поле