• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Нотаріус відмовив у оформленні спадщини?
Відсутні правовстановлюючі документи?
Пропустили строк прийняття спадщини?
Не знаєте що робити далі?

У випадку необгрунтованої відмови нотаріуса ми якісно оскаржимо його дії в суді. При втраті документів допоможемо їх поновити або ж роз’яснемо як правильно оформити спадщину через суд. Також ми знаємо як поновити строки прийняття спадщини.
Наші юристи нададуть консультацію щодо судової перспективи подачі позову, вивчать надану Вами документацію, вживатимуть заходів досудового врегулювання спору, підготовлять та подадуть позовну заяву, прийматимуть участь у судових засіданнях, навіть без Вашої участі.
З нами Ви не будете витрачати нерви, не знаючи, як поводити себе, що відповісти на запитання іншої сторони та суду. Ви отримаєте найбільш сприятливий результат.
За необхідності, ми якісно оскаржимо незаконні рішення та братимемо активну участь в оскарженні.
До «Юридичного центру адвоката Короля» звернувся чоловік із проблемою відмови нотаріуса у переоформленні спадщини. До  спадкового майна входило 2 земельні ділянки та будинок, на які претендували ще 2 особи. Ми допомогли спадкоємцям укласти договір поділу спадкового майна та всі залишилися задоволеними. Крім того, нами підготовлено позов до суду, яким будинок перейшов у власність клієнта.  
Наявна й інша позитивна судова практика.
Вартість послуг всього від 3 000 грн.

Виграні справи