• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Орендар платить замалу орендну плату?
Хочете отримати земельну ділянку чи встановити сервітут?
Виникли інші земельні питання?

Ми перевіремо Ваш договір оренди землі і знайдемо де порушені Ваші права. Візьмемо участь у переговорах з орендарем, щодо необхідності підвищення орендної плати. За необхідності поставимо питання розірвання укладених договорів.
За наявної заборгованості по орендній платі, наші юристи нададуть консультацію щодо судової перспективи стягнення коштів, вживатимуть заходів досудового примирення, подадуть позовну заяву, братимуть участь у судових засіданнях, навіть без Вашої участі.
Тепер Вам не потрібно витрачати власний час очікуючи судових засідань. З нами Ви будете знати, як поводити себе та про що говорити в суді.
Ми допоможемо виконати рішення суду, оскільки «боротьба» з виконавчою службою займає більше часу, ніж судова тяганина. Крім того, ми якісно оскаржимо незаконні рішення та візьмемо активну участь в оскарженні.
«Юридичний центр адвоката Короля» має позитивну практику у земельних спорах, зокрема ми успішно захистили права однієї з міських рад. Так, Господарським судом Черкаської області поновлено договори оренди  землі, чим порушено права наших клієнтів. У зв’язку із чим, нами успішно оскаржено вказане рішення суду та відновлено права міської ради (справа 925/1648/15).
Вартість послуг всього від 4 000 грн.

Виграні справи