• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Вас звинувачують у корупції?
Вчинили злочин у сфері обігу наркотиків?
Притягують до відповідальності після ДТП?
У Вас провели обшук та все повилучали?

Кримінальні справи – це наша спеціалізація. 
Ми проведемо переговори з потерпілим та прокурором щодо можливості примирення або укладення угоди. Ви не будете витрачати нерви, не знаючи, як поводити себе та що відповідати на питання прокурора, іншого адвоката чи суду.
Наші юристи нададуть консультацію щодо судової перспективи кримінальної справи, підготовлять та подадуть клопотання про: проведення слідчих дій, експертиз, закриття справи тощо. Самостійно зберуть докази Вашої невинуватості, проконсультуються з експертами, щодо правильності вже проведених експертиз. Прийматимуть участь у судових засіданнях.
Ми якісно оскаржимо незаконні вироки та прийматимемо активну участь в оскарженні.
Ми допоможемо Вам отримати найбільш сприятливий результат.
«Юридичний центр адвоката Короля» має значний досвід захисту людей у кримінальних справах.
Зокрема, у справі за фактом розтрати понад 20 млн. гривень, прокуратурою області проведено ряд незаконних обшуків у посадових осіб органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. За результатами їх проведення, безпідставно вилучено майно, яке жодним чином не стосувалося даної справи. У ході обшуків адвокатами внесено ряд зауважень. В подальшому наші твердження взяті до уваги судом під час повернення вилученого майна. За фактом проведення незаконних обшуків направлено звернення до НАБУ та Генеральної прокуратури.
У справі за підозрою службової особи областної адміністрації щодо розтрати бюджетних коштів у сумі понад 2 млн. грн. судом застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який продовжувався 3 рази. Лише зі вступом нас у справу – запобіжний захід змінили на найм’якший.
В іншій справі, слідством викликалися 3 особи для вручення підозри. Нами негайно була розроблена позиція захисту та заявлено клопотання про проведення додаткових слідчих дій. За результатами їх проведення справу закрито.
У справі за фактом нанесення тілесних ушкоджень, адвокатом Королем О.А. зібрано докази побиття клієнта іншою стороною, що в подальшому стало причиною для примирення. Справа до суду не дійшла.
Наявна й інша позитивна судова практика.
Вартість послуг всього від 5 000 грн.

Виграні справи