• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Як поділити майно подружжя?
Потрібно призначити аліменти на дитину?
З ким залишиться дитина при розлученні?

З нами Вас не введуть в оману юристи іншого з подружжя. Ми розробимо оптимальну позицію захисту Ваших прав, яка допоможе отримати найбільш сприятливий результат.
Ми проведемо переговори з іншою стороною щодо укладення мирової угоди з метою як найшвидшого вирішення проблеми. Ми позбавимо Вас необхідності витрачати власний час очікуючи нескінченних судових засідань.
Вам не потрібно нервувати, не знаючи, як поводити себе та що відповісти на запитання судді та інших сторін у справі. Ми надамо консультацію щодо судової перспективи позову. Братимемо участь у судових засіданнях, навіть без Вашої участі.
За необхідності, якісно оскаржимо незаконні рішення та братимемо активну участь в оскарженні.
«Юридичний центр адвоката Короля» має позитивну практику у сімейних спорах.
Зокрема, нещодавно до нас звернулася жителька міста Черкаси з проханням допомогти у справі за позовом батьків колишнього чоловіка, які хотіли забирати дитину на вихідні і проводити час без матері. Ми не заперечували щодо побачень бабусі та дідуся, але лише у присутності матері, що було принциповим. Судом підтримано нашу позицію і визначено саме такий спосіб побачень. (справа № 711/10690/16-ц). 
У іншій справі про стягнення з клієнта аліментів ми подали зустрічну позовну заяву, що змусило іншу сторону йти на переговори. Вже на наступне судове засідання сторони примирилися (справа № 695/1160/15-ц).
 Наявна й інша позитивна судова практика.
Вартість послуг всього від 4 000 грн.

Виграні справи