• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Банк не повертає депозит?
З Вас стягують надмірні відсотки по кредиту?
Ви поручитель тому з Вас вимагають кошти?
Виникли інші проблеми з банками?

Ми повернемо Ваш депозит! Допоможемо виконати рішення суду, оскільки «боротьба» з виконавчою службою досить часто займає більше часу ніж судова тяганина. 
Ми позбавимо Вас необхідності втрачати власний час очікуючи судових засідань. Вам не потрібно витрачати нерви, не знаючи, як поводити себе та що відповісти на запитання юристів банку та суду.
Наші юристи нададуть консультацію щодо перспективи повернення депозитних коштів, вживатимуть заходів досудового врегулювання спору, підготовлять та подадуть позовну заяву до суду, прийматимуть участь у судових засіданнях, навіть без Вашої участі. Крім того, ми якісно оскаржимо незаконні рішення та прийматимемо активну участь в оскарженні.
В кредитних відносинах ми зменшимо розмір пені, відсотків та інших штрафних санкцій нарахованих банком. Оцінимо судову перспективу визнання договору поруки недійсним. Вживем заходів щодо заборони продажу квартири/будинку та виселення жителів.
Торік нам вдалося не лише повернути валютний депозит, а й нарахувати більше ніж 150 000 грн. пені за прострочення повернення коштів. 
Так, у ході розгляду справи, до банку було введено тимчасову адміністрацію та в подальшому Фондом гарантування вкладів повернуто 3 200 доларів в гривневому еквіваленті. Але наші юристи продовжували наполягати на позовних вимогах та стягнули з банку ще й пеню у сумі 150 676,50 грн. та 100 доларів США. Апеляцію банк програв, рішення суду вступило в законну силу (справа № 695/1639/16 ц).
У грудні 2017 року, через пів року судової тяганини, адвокатом Королем О.А. захищено інтереси клієнта у справі за позовом ПАТ “КБ ПриватБанк” про стягнення більш ніж 70 000 грн. кредиту, який на думку банку, за час розгляду справи виріс вже до 110 000 грн. Вказана заборгованість виникла з 2000 грн.
За результатами розгляду справи, судом стягнуто на користь Приватбанку лище 500 грн. заборгованості та 500 грн. штрафних санкцій. Однак нами внесено апеляційну скаргу й на вказане рішення. Наполягаємо на повну відмову у задовленні позову (справа № 712/6369/17).
Обов’язково ознайомтеся з відгуками на нашому сайті.
Вартість послуг всього від 4 000 грн.

Виграні справи