• м. Черкаси, вул. Небесної сотні (Леніна), 121, оф. 4
    Перехрестя Леніна-Ільїна (магазин "Стол и стул")
  +38 098 002 95 95
  advkorol@gmail.com
  viber +38098 002 95 95

Поліція вилучила авто на штрафмайданчик?
Склали протокол про адмінправопорушення?
Відмовилися від огляду на стан сп’яніння, а тепер Вам загрожує позбавлення прав?

Ми ПОВЕРНЕМО ВАМ АВТОМОБІЛЬ та роз’яснимо як ним правомірно користуватися.
ЖОДЕН наш клієнт не був позбавлений права керування транспортним засобом! Скасовано не одну постанову патрульної поліції.
Вам не потрібно витрачати власний час і нерви очікуючи судових засідань та не знаючи, як поводити себе, що відповісти на запитання прокурора, поліції та суду.
Наші юристи нададуть консультацію щодо перспективи оскарження дій поліції, підготовлять та подадуть позовну заяву, прийматимуть участь у судових засіданнях, навіть без Вашої участі. Крім того, ми якісно оскаржимо незаконні постанови та прийматимемо активну участь в оскарженні.
Ми розробимо оптимальну позицію Вашого захисту, яка допоможе отримати найбільш сприятливий результат.
Наші успіхи:
За останній рік «Юридичним центром адвоката Короля» направлено до суду близько 10 скарг на повернення вилучених автомобілів. Всі вказані скарги – задоволені, автомобілі повернуті. Наявна інша позитивна практика оскарження дій поліцї.
Зокрема, скасовано постанову патрульних за незаконний обгін. Неоднарозово успішно захищено права клієнтів у справах щодо керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. 
Представляючи інтереси потерпілого, притягнуто до відповідальності керівника комунальної установи за неналежний стан дорожнього покриття та в подальшому стягнено збитки за пошкодження автомобіля.
Обов’язково ознайомтеся з відгуками на нашому сайті.
Вартість послуг всього від 3 000 грн.

Виграні справи