Повернення коштів з ліквідованого банку можливе

В одній із попередніх статей ми описували позитивну практику повернення депозитних коштів. Дійсно, у тому році нами подано позов про повернення депозиту та нарахування пені. Але у ході розгляду справи банк «лопнув». В подальшому фонд гарантування вкладів повернув близько 3 000 доларів в гривневому еквіваленті.

Не зважаючи на це, ми продовжували наполягати на позовних вимогах та стягнули з банку ще й пеню у сумі 150 000 грн. та 100 доларів США. Апеляцію банк програв (справа № 695/1639/16 ц).

Залишилося питання чи отримують люди реальні гроші? Чи все залишиться лише на папері.

Відповідь, так! Отримають!

Після моніторингу виконавчих проваджень по збанкрутілому ПАТ «Укрінбанк» ми зрозуміли, що в державних виконавців Шевченківського районного ВДВС, який займається всіма виконавчими провадженням по даному банку правди не доб’єшся.

Виконавче провадження є, майно у банку є, але навіть арешт накладено не на все майно, а про повернення коштів не може бути й мови.

 Тому ми вирішили звернутися до приватного виконавця, який щойно з’явився у нашому місті – до Чупис Тетяни.

Роботу було видно відразу: знайдено майно банку та кошти на рахунках, накладено арешти. Адміністрація банку навіть сама запропонувала майно, яке можна продати для погашення заборгованості.

Як результат, через декілька місяців люди отримали свої кошти. Для порівняння з аналогічними справами, які знаходяться у київських виконавців – повернення коштів люди чекають вже другий рік.

Читайте також:  Угоди про повернення державних коштів в кінці бюджетного періоду є фіктивними.